جاده ۱۰ ایالات متحده آمریکا
ظاهر
U.S. Route ۱۰ | |
---|---|
اطلاعات مسیر | |
طول | ۵۶۵ مایل[۱] (۹۰۹ کیلومتر) |
موجودیت | ۱۱ نوامبر ۱۹۲۶[۲]–اکنون |
تقاطعهای بزرگ | |
انتهای غربی | آی-۹۴ / US ۵۲ در وست فارگو، داکوتای شمالی |
I&#۸۲۰۹;۳۵W در ماوندز ویو، مینهسوتا آی-۳۵E / آی-۹۴ / US ۱۲ / US ۵۲ / US ۶۱ در سینت پال، مینهسوتا
| |
انتهای شرقی | آی-۷۵ / US ۲۳ در بی سیتی، میشیگان |
موقعیت | |
ایالتها | داکوتای شمالی، مینهسوتا، ویسکانسین، میشیگان |
سامانه بزرگراهی | |
جاده ۱۰ ایالات متحده آمریکا (انگلیسی: U.S. Route 10) یکی از بزرگراههای اصلی سیستم بزرگراهی ایالت متحده آمریکا است که به طول ۹۰۹ کیلومتر از بی سیتی، میشیگان شروع و در وست فارگو، داکوتای شمالی به پایان میرسد.
نگارخانه[ویرایش]
منابع[ویرایش]
- ↑ "U.S. Route Number Database" (December 2009 ed.). American Association of State Highway and Transportation Officials. Archived from the original on 14 July 2011. Retrieved August 22, 2019.
- ↑ مدیریت بزرگراههای فدرال & American Association of State Highway Officials (November 11, 1926). United States System of Highways Adopted for Uniform Marking by the American Association of State Highway Officials (Map). 1:7,000,000. Washington, DC: سازمان زمینشناسی آمریکا. OCLC 32889555. Retrieved November 7, 2013 – via ویکیانبار.
پیوند به بیرون[ویرایش]
در ویکیانبار پروندههایی دربارهٔ جاده ۱۰ ایالات متحده آمریکا موجود است.